Yol ve Han Günlükleri "Yolda"

This is a satirical website. Don't take it Seriously. It's a joke.

Wednesday 28 September 2059 35905 Shares

Yol ve Han Günlükleri

Türkiye ve dünyanın birçok ülkesini gezen Salah Birsel'e, "Yol ve Han Günlükleri" adlı çalışmasını sorduk. "Yaklaşık otuz yıllık bir birikimin eseri bu. Sabırla ve emekle bir araya toplanmış ve gözden geçirilerek yayımlanmasına karar verilmiş güncelerden oluşuyor. Yol ve Han Günlükleri demeyi uygun gördük zira bu günlükleri gezilerim sırasında hem yolda bir sabah kahvesinde çay içerken, hem de ülkemizde bulunan şehirlerdeki eski hanlarda tarihi dinlerken kaleme aldım. Sınırlı sayıda ve ilgili okuyucular için basılacak, belki de uzun ömrümde verdiğim en içten eser olacak. Bana kalsa bir on yıl daha beklerdim ama artık yaşım o kadar gezmeye müsaade etmiyor."
Salah Birsel'in deyimiyle yaklaşık otuz yıllık birikimin sonucu olan bu eser, yazarın sevenleri ve günlük koleksiyoncuları için şimdiden dört gözle bekleniyor zira az sayıda basılacak.

Ahmet Şengül - AA

This is a satirical website. Don't take it Seriously. It's a joke.

loading Biewty

Most Popular

  1. 1

    trudeau approves new canadian flag design Rumor has it Canadian prime minister Justin Trudeau, working closely with The Honourable Pablo Rodriguezo, Canadian Heritage minister and Quebec Lieutenant, have finalized the new flag design. Trudeau stated "We are very excited to unveil this updated design which better reflects the direction we are moving the country to" Once approved, unveiling is to take place this year on Canada day.


Bro