Kılıçtaroğlunun bahsettiği Uyuşturucu Paraları Yakalandı

This is a satirical website. Don't take it Seriously. It's a joke.

2059 15802 Shares

Kılıçtaroğlunun bahsettiği Uyuşturucu Paraları Yakalandı

Seçim Vaatlerinde Ülkeye 300 Milyar getireceğini Söyleyen Kılıçtaroğluna kötü haber.
Bir Televizyon Kanalında; ''300 Milyar Temiz para getireceğim, Uyuşturucu Baronların Parasını getireceğim'' diyen Kılıçtaroğluna kötü haber.

2,3 tonluk kokain Türkiye yolunda yakalandı;
Peru'da düzenlenen operasyonda seramik fayanslar içinde 2,3 ton kokain ele geçirildi. Piyasa değeri 20 milyon dolar olan uyuşturucunun son durağının Türkiye olduğu bildirildi.

Narkotik Ekiplerin araştırmasına göre Kılıçtaroğlunun verdiği demeçten sonra Baronlar Köylülere daha çok Kokain üretmesi için baskı yapıldığı duyumunu aldığını söylediler.


diye haber okursanız inanmayın, bu sadece nekadar basit bir yalanı ortaya taıp algı yapılabilineceğini gösteriyor, muhalifler bu konuda çok iyidir, at yalanı.....

This is a satirical website. Don't take it Seriously. It's a joke.

loading Biewty

Most Popular

  1. 1

    trudeau approves new canadian flag design Rumor has it Canadian prime minister Justin Trudeau, working closely with The Honourable Pablo Rodriguezo, Canadian Heritage minister and Quebec Lieutenant, have finalized the new flag design. Trudeau stated "We are very excited to unveil this updated design which better reflects the direction we are moving the country to" Once approved, unveiling is to take place this year on Canada day.